PARTNERIAI

+370 612 21007
Advokatės Ievos didesnė nei 18 metų, įvairiapusė atstovavimo klientų interesams patirtis, leidžia Ievai kūrybiškai panaudoti teisines žinias ir gebėjimus, spręsti problemas bei ginčus. Profesinių stiprybių arsenale - individualizuotų sprendimų paieška, sudėtingų ir intensyvaus įsitraukimo reikalaujančių užduočių, užtikrinant puikią komunikaciją, vykdymas. sukaupta didelė patirtis civilinėse bylose bei investicinių verslo sandorių sudaryme ir puikūs Ievos bendravimo įgūdžiai, suteikia galimybę greitai išsiaiškinti klientų poreikių esmę ir nuoširdžiai džiaugtis kiekvienu sėkmingai užbaigtu ginču ir projektu. Advokatė itin vertinama klientų už orientaciją į rezultatą ir atsidavimą darbui.
Advokato Arno kompetencijos - teisminiai ginčai. dėl šios priežasties advokatas turi sukaupęs išskirtinę patirtį atstovaujant klientus teismuose. Patirtis ir žinios šioje srityje suteikia advokatui galimybę duoti patarimą, kuris leistų išvengti ginčo, o šiam kilus - išspręsti ginčą įmanomai palankiausiomis sąlygomis. Arno teisinis išsilavinimas, įgytas Lietuvos ir Danijos universitetuose, patirtis, atsakingas ir kruopštus požiūris į kiekvieno konkretaus projekto detales, leidžia priimti sprendimus, geriausiai atitinkančius kliento lūkesčius. Patikėjus savo klausimą Arnui niekada nesuabejosite advokato atsakingu požiūriu į savo darbą.
Advokatė Donata turi ilgalaikę transporto, gamybos ir paslaugų teikimo įmonių teisinio aptarnavimo patirtį. Advokatė jau studijų Vilniaus universitete metais pradėjo dirbti versle, kas išugdė jos konkretų bei strateginį mąstymą, leidžiantį spręsti įvairias teisines situacijas neapsiribojant vien teisės normomis. Donatos atkaklumas bei atsakingumas dirbant sudaro sąlygas klientams jaustis užtikrintai ir savo laiką bei energiją nukreipti į tiesioginę veiklą. Advokatės įsigilinimas į konkretaus verslo specifiką ir žingeidumas sudaro sąlygas klientui priimti veiksmingus, individualizuotus ir kliento lūkesčius labiausiai atitinkančius sprendimus.